Co Vám nabízím


 

Naše kancelář spolupracuje se špičkovými realitními fotografy, kteří disponují vybavením v přepočtu za 250 000,- a vaší nemovitost nafotí a natočí ve špičkové kvalitě.

Před procesem focení a natáčení nazdobíme Vaší nemovitost. Z praxe víme, že taková příprava nemovitosti na prodej zvyšuje prodejní cenu o 10%

Potencionální kupující si těžko umí představit dle fotek dispozici nemovitosti, proto je u nás vyhotovení půdorysu samozřejmostí.

Díky naší prodejní strategii a propracovanému marketingovému plánu jsme schopni Vaší nemovitost prodat v krátkém časovém horizontu za maximální možnou cenu.

Naše kancelář spolupracuje s renomovanou advokátní kanceláří, díky které má klient maximální jistotu bezpečného převodu nemovitosti.

Každý klient, obchod, nemovitost má své vlastní specifika, potřeby a priority. Naše služby přizpůsobíme Vašim potřebám a prioritám

Chystáte se na prodej nemovitosti, která je něčím vyjímečná? Proto si zaslouží nadstandardní marketing, propagaci, inzerci, prodejní strategii a zacházení. Ozvěte se ať víte jak vaší exkluzivní nemovitost prodat.

Chystáte se pronajmout nemovitost? Svěřte nám to a my vám zcela ZDARMA dovedeme nájemníka dle vašich představ a postaráme se o nájemní smlouvy.

Povinnost obstarat energetický štítek upravuje zákon 406/2000 Sb. Prodáváte-li nemovitost s námi Energetický průkaz náročnosti budovy Vám ZAPLATÍME.

Používáme zcela novou technologii pro pohodlnou a podrobnou prohlídku nemovitosti pomocí 3D scan kamerou. Kdykoliv si můžete znova a znova procházet nemovitost pomocí "Virtuální prohlídky-3D scan nemovitostí". Jednoduše procházíte nemovitost na jakémkoliv chytrém zařízení o velikosti 4,5" a výše, kdekoliv a kdykoliv budete potřebovat ,jako kdybyste prohlíželi "domeček pro panenky".

 

Dále také ...

 
 
Neprodáváte ani nekupujete? Nevadí, za doporučení nemovitosti k prodeji Vás finančně ohodnotím.

Přihlašte se k odběru článků

Jednou do měsíce tipy a rady e-mailem zdarma

zpracováním osobních údajů